Kelier 3-6 glave za ispis Egg QR Code Printer mrežni printer za inkjet kodere
| Marka: KELIER | Model: KX3G-6G | Porijeklo: kontinentalna Kina |
| Pokrajine: Sečuan | Grad: Chengdu | Kapacitet tinte: 42ML |
| Definicija: 600 dpi | Napon: 110V-240V / 50-60Hz | Težina pakovanja: 10 kg |
| Naziv: Automatska mašina za mrežno kodiranje istječe s datumom isteka | ||
| Opis: KEL-KX ink-jet koderi serije 1 koje proizvodi kompanija Kelier mogu se postaviti u vodoravni način ispisa ili na 90 stepeni prema dolje. Mogu se instalirati pored proizvodne linije, a mogu se automatski tiskati indukcijskim uređajem, označavajući datum isteka roka trajanja i broj serije. | ||



KEL-KX 1 InLine Inkjet printer je rješenje za označavanje i kodiranje kojim svako može upravljati i samostalno ga instalirati. Svim funkcijama štampača moguće je pristupiti putem ugrađenog kontrolera ekrana osetljivog na dodir u boji. Integracija baze podataka i povezivanje s vanjskim uređajima, putem standardnih Etherneta, USB-a i DB15 priključaka, čine jednostavnu / inteligentnu integraciju sistema.
KELIER KX1 Datum isteka varijabilnih podataka QR kod serijski broj automatska mašina za mrežno kodiranje inkjet printer štampača poluautomatska mašina za puhanje PET boca mašina za izradu boca mašina za oblikovanje boca mašina za izradu boca pogodna je za proizvodnju PET plastičnih kontejnera i boca u svim oblicima. Široko se koristi za proizvodnju gaziranih boca, mineralne vode, kozmetike za boce s bocama za pesticide, boce za široka usta i boce za vruće punjenje itd. Boca za piće, kozmetička bočica, bočica za lijekove, tegla itd.

Prilagodljivi otisci, ovaj pisač može ispisivati otiske s jednim ili više redova do i unutar maksimalne visine ispisa od 12,7 mm. Vodeni ulošci s tintom na bazi rastvarača koji se nude za ovaj termalni inkjet printer, rade na oba porozna i neporozne površine, kao što su papir, karton, metal, plastika ili staklo. Opcionalni, KEL model KX1 InLine InkJet Printer, dizajniran je za inkjet označavanje na zakrivljenim površinama.

| Popis tehničkih parametara mrežnog inkjet pisača KX | |
| Ime proizvoda: | Automatska inkjet štamparska mašina za datum isteka |
| Modul: | KX3G-6G2020novosti |
| Prikaz: | 5 GG; ekran visoke rezolucije |
| Zapremina tinte: | 42ML (obično može ispisati 800 000 znakova) |
| Tačnost ispisa: | 600dpi |
| Brzina ispisa: | 406m / min (MAX) |
| Visina ispisa: | 1,2 mm - 76,2 mm |
| CPU: | Quard core 1.4GHzX4Multi-Core procesor |
| Vozačka ploča: | TIJ 2.5 originalni mehanizam za štampu |
| Meni rada: | Linuxsystem |
| Jezici: | Arapski, kineski, talijanski, korejski, ruski, španski, turski |
| Vanjsko sučelje: | USB, fotoelektrično sučelje |
| Mlaznica za prskanje: | Originalna uvezena mlaznica za raspršivanje sa termičkim pjenjenjem TIJ2.5 |
| Smjer ispisa: | Podesiv za 360 stepeni, udovoljava svim vrstama proizvodnih potreba |
| Šifra ispisa: | DM kôd, bar kod, QR kôd |
| Automatski ispis: | Datum, vrijeme, broj serije, ispis u nizu |
| Štampanje slika | Sve vrste logotipa, slika mogu se učitati putem USB diska |
| Linija za ispis | 1-8 linija (podesivo) |
| Udaljenost ispisa | najbolje je 2-5mm |
| Ispisati serijski broj | 1-9 mjesto |
| Tip mastila: | Brzo suho, voda, masna tinta |
| Boja tinte: | Crna, bijela, crvena, plava, žuta, zelena, nevidljiva |
| Ulazni napon: | AC110-240V 50-60Hz |
| Izlazni napon: | DC16,8V / 2A |
| Certifikat: | CE / CCC / ISO |
| Uslugu nakon prodaje: | 3 godine / Online |
Ključne riječi: mrežni inkjet pisač, inkjet pisač na mreži, automatski inkjet pisač
KX Variable Data Inkjet Printer Printing System je nova vrsta mašina sa 0,5-4-inčnim 1080P ekranom visoke rezolucije i kapacitivnim ekranom osjetljivim na dodir visoke preciznosti. Može podržavati Bluetooth 4.0 / Wi-Fi vezu, sistemski softver se može nadograditi na daljinu. Može ispisati deformabilni crtični kod / QR kôd / tekst. Može istovremeno 1-4 mlaznice za uključivanje i puštanje mlaznica.

| Težina pakiranja | |||
| Naslov | Veličina (cm) | Gw (kg) | Primjedbe |
| Vanjsko pakiranje | 46*32*18 | 4.5 | Pakovanje kartonske kutije |
| Unutrašnja ambalaža | 43*27*14 | 3.5 | Ekskluzivni metalni kofer po mjeri |
| Vanjska kartonska ambalaža, posebna izloženost kućišta aluminijske legure, srednja upotreba otporne na pjenu otporne na vodu, vodootporna, otporna na vlagu i otpornost na udarce. | |||
| Lista za pakovanje | |||
| Mašina | Jednostavni nosač za postolje | ||
| Kontrolna tabla | 1kom | Prečnik čelične cijevi 16 mm * 4 | 30cm * 3kom + 15cm * 1kom |
| Mlaznica za prskanje | 1kom | Nosač ležaja * 3kom, učvršćenje mlaznice * 2kom, konektor za transporter * 1kom | |
| Adapter | 1kom | Stalak senzora | 1kom |
| Kabl za napajanje naizmeničnom strujom | 1kom | M8 šesterokutni vijak | 12kom |
| Kabel DB 15 | 1kom | M4 vijak sa okruglom glavom | 8kom |
| senzor | 1kom | M8 šesterokutni ključ | 1kom |
USB disk i olovka na dodir | 1kom | Obično pakiranje u papirnatu kutiju, podržava prilagođeno pakiranje | |
Koristite upute | 1set | Elektronska verzija uputa, video demonstracija | |

| Način dostave |
1. Expressom: DHL, UPS, Fedex, brz i siguran način dostave, obično 3-5 radnih dana za dostavu; |
2. Zračnim putem: u nekim područjima troškovi prijevoza zračnim putem povoljniji su nego ekspresnim; 5-7 radnih dana za dostavu; |
3. Morskim putem: najekonomičniji način otpreme, ali trebat će duže vrijeme otpreme, pogodno za velike količine, tešku i nehitnu robu. |
4. Vaš agent ili špediter. |
| Informacije koje trebate znati prije kupnje |
1.nakon potvrde narudžbe. 24-satna puna usluga nakon prodaje: naš stručni inženjer pomoći će kupcu da riješi problem pomoću WhatsApp-a, Wechata, QQ-a, Skype-a itd. U vremenu kada se problemi dogode, ako je potrebno, dostupna je usluga u inozemstvu. |
2. Kvalifikovan i strog tim za kontrolu kvaliteta dostupan je tokom postupka kupovine i proizvodnje materijala. Sve gotove mašine koje smo isporučili 100% su strogo testirane od strane našeg QC odjela i inženjerskog odjela. |
3. OEM usluge Prilagođene i OEM narudžbe su dobrodošle zbog našeg obilnog iskustva. Sve OEM usluge su besplatne, kupac nam mora pružiti samo crtež vašeg logotipa, zahtjeve za funkcijama, boje itd. Nije potreban MOQ. |
4. Privatnost Nijedan od vaših podataka koji mogu lično identificirati (poput vašeg imena, adrese, adrese e-pošte, bankovnih podataka itd.) Neće biti otkriven ili podijeljen sa bilo kojom trećom stranom. Kontakt: Na sve vaše upite ili pitanja ili pomoći odgovorit ćemo u roku od 24 sata, čak i tokom odmora. Također, slobodno nas nazovite ako imate bilo kakvih hitnih pitanja. |


1.Koliko dugo će se puniti?
4 sata
2.Koliko dugo može koristiti nakon punjenja?
Više od 10 sati
3.Da li imate CE certifikat?
Da. imamo CE, MSDS.
4.Da li nudite ovjeru originala?
Da, možemo
5.Imate li druge boje u boji?
Da, imamo nevidljive, bijele, žute, crvene, zelene, plave, crne ove boje po vašem izboru.
6.Da li imate priručnik sa mašinom
da, imamo engleski korisnički priručnik
7: koji je vaš paket?
izvana: Pakiranje kartonske kutije Unutra: ekskluzivni metalni kofer po mjeri, vrhunski, siguran, lak za nošenje i čuvanje; podrška prilagođeno pakiranje.
8.može li spremnik s tintom dopuniti?
Ne mogu
9: Mogu li kupiti tintu od našeg marketinga?
da, možete kupiti kertridž sa mastilom iz svoje zemlje
10. Koliko godina imate garanciju?
2 godine

Dragi prijatelju,
Ugodan dan.
Tražimo distributere ili agente iz cijelog svijeta. Imamo prihvatljive cijene i pouzdane proizvode koji vam mogu donijeti veliku zaradu.
Ako vas' zanima više detalja, kontaktirajte me.
Srdačan pozdrav
Henry Xie
Whatsapp / wechat / skype: +86 177 8073 0691
Popularni tagovi: kelier 3-6 tiskarske glave egg qr kod printer online inkjet koderi printer, Kina, proizvođači, dobavljači, kupuju, prilagođavaju, cijena, visoka kvaliteta
You Might Also Like
Pošaljite upit





