Automatska inkjet mašina za štampanje

| Brend: KELIER | Model: KX1G/KX2G | Porijeklo: Kopnena Kina |
| Pokrajine: Sichuan | Grad: Chengdu | Kapacitet ćilima: 42ML |
| Definicija: 600dpi | Napon: 110V-240V | Težina: 4.5kg |
Svi proizvodi, pružaju 3 godine usluge osiguranja kvaliteta, bilo kakve sumnje, putem usluge poslije prodaje kako bi se pružila rješenja | ||









| Na liniji inkjet štampač KX tehnički paramet lista | |
| Naziv proizvoda: | Automatska Inkjet mašina za štampanje za datum isteka |
| Modle: | KX1G/KX2G 2020news |
| Prikaz: | 5" ekran visoke rezolucije |
| Volumen ćilima: | 42ML (obično može štampati 800 000 znakova) |
| Tačnost štampanja: | 600dpi |
| Brzina štampanja: | 1-90m/min(MAX) |
| Visina štampanja: | 1.2mm - 50.8mm |
| CPU: | Quard core 1.4GHzX4 Multi-Core Procesor |
| Tabla vozača: | TIJ 2.5 originalni štampač |
| Meni operacije: | Linux sistem |
| Jezika: | Arapski, Kineski, Italijanski, Korejski, Ruski, Španski, Turski |
| Vanjski interfejs: | USB, Fotoelektrični interfejs |
| Mrzlica za prskanje: | Original imported TIJ2.5 thermal pening spray mlijeznice |
| Smjer štampanja: | Podesivo sa 360 stepeni, ugodi svim vrstama proizvodnih potreba |
| Print kod: | DM kod,bar kod,QR kod |
| Automatski otisak: | Datum, vrijeme, broj seriju,Štampanje sekvenci |
| Štampanje slika | Sve vrste logotipa, slike se mogu uploadati preko USB diska |
| Linija štampanja | 1-8 linija (podesivo) |
| Udaljenost štampanja | najbolji je 2-5mm |
| Odštampaj serijski broj | 1-9 mjesto |
| Tip ćilima: | Brzo suha, voda, masno tilo |
| Boja ćilima: | Crno, bijelo, crveno, plavo, žuto, zeleno, nevidljivo |
| Ulazni napon: | AC110-240V 50-60Hz |
| Izlazni napon: | DC16.8V/2A |
| Certifikacija: | CE/CCC/ISO |
| Aftersales servis: | 3 godine / Online |

Key Words: online inkjet printer, inkjet printer online, automatski inkjet štampač
KX Variable Data Inkjet Printer Printing System je nova vrsta mašine sa 7 inča 1080P ekranom za prikaz visoke definicije i visokom preciznošću kapaciteta dodirnog sreena. Može podržati Bluetooth 4.0/ Wi-Fi vezu, sistemski firmver može se nadograditi daljinski. Može štampati deformablni bar kôd/ QR kod/ tekst. Može 1-4 plug-and-play prskalice istovremeno.

Vani: Kartonska kutija pakovanje 46*32*18, 5,3 kg
Unutra: ekskluzivni prilagođeni metalni kofer, 43*27*14 ,3,5kg, high-end, sef, jednostavan za nošenje i čuvanje; podržite prilagođeno pakiranje.
Outer kartonsko pakiranje, specijalna izloženost aluminijumske lignje šasije, srednja upotreba zaštita od udarne pjenje, vodootporna, otporna na vlagu, otporna na udarce.
| Težina pakovanja | |||
| Naslov | Veličina(cm) | G.w(kg) | Primjedbe |
| Vanjsko pakiranje | 46*32*18 | 4.5 | Kartonska kutija za pakiranje |
| Unutrašnje pakiranje | 43*27*14 | 3.5 | Ekskluzivni prilagođeni metalni kofer |
| Outer kartonsko pakiranje, specijalna izloženost aluminijumske lignje šasije, srednja upotreba zaštita od udarne pjenje, vodootporna, otporna na vlagu, otporna na udarce. | |||
| Lista za pakovanje | |||
| Mašina | Jednostavna zagrada za stajd | ||
| Kontrolna tabla | 1pc | Promjer 16 mm čelične cijevi * 4 | 30cm * 3pcs + 15cm * 1pc |
| Mrzlica za prskanje | 1pc | Podrška za nosivce * 3pcs, Učvrsćenje za snop * 2pcs, Konektor za konektor * 1pc | |
| Adapter | 1pc | Stoj za senzore | 1pc |
| AC kabel za napajanje | 1pc | M8 Hexagon vijak | 12pcs |
| DB 15 kabel | 1pc | M4 okrugli vijak za glavu | 8pcs |
| Senzor | 1pc | M8 Hexagon spanner | 1pc |
USB disk i olovka za dodir | 1pc | Normalno pakovanje papirnih kutija, podržite prilagođeno pakiranje | |
Koristi upute | 1set | Elektronska verzija instrukcija, video demonstracija | |

Popularni tagovi: automatic inkjet printing machine, China, manufacturers, suppliers, buy, customized, price, high quality
You Might Also Like
Pošaljite upit




