Objekt Surface Date Expiration Date Printer

| Marka: KELIER | Model: H7 | Porijeklo: kontinentalna Kina |
| Pokrajine: Sečuan | Grad: Chengdu | Kapacitet tinte: 42ML |
| Definicija: 300-600 dpi | Napon: 16,8V | Težina: 870g |
Svi proizvodi pružaju 3 godine usluge osiguranja kvaliteta, bez sumnje, putem servisa za pružanje rješenja | ||
Opis za površinu predmeta Datum isteka H7
H7 Unique Plug-and TIJ2.5 tehnologija uložaka, ugrađeni blic velikog kapaciteta, jednostavna nadogradnja softvera i izrada sigurnosnih kopija datuma, a takođe može direktno ubaciti USB fleš disk za uvoz podataka. Funkcija automatskog čišćenja izbjegava dugo korištenje blokade mlaznica, kontinuirano ispisivanje do 15 sati, više od 200 000 znakova.
H7 teži samo 890g i ima IP5 zaštitu od prašine. Ima veću praktičnu vrijednost za fabrike ili preduzeća sa ozbiljnom prašinom. U isto vrijeme, H7 je primijenio i napredniji integrirani dizajn vojnog kruga, koji može poboljšati vrijednost i performanse proizvoda. To je ujedno i oličenje najbolje tehnologije trenutno.


Karakteristike površine predmeta Štampač datuma valjanosti H7
Kako bi se mašina prilagodila surovim uslovima i pravilno radila, naši inženjeri postigli su novo rješenje nakon dugog perioda istraživanja i razvoja i dizajna.
Rok upotrebe štampač koristi brusni materijal u cjelini, a dizajn otporan na prašinu usvojen je u većem dijelu unutrašnjosti, što koeficijent otpornosti na prašinu dostiže EU standard IP5.
Naše pločice usvajaju vojne specifikacije visokih specifikacija. Oni su prilagođeni vama. Ako vam treba visokokvalitetna inteligentna kod-mlazna mašina, H7 je apsolutno prvi izbor!
softver je trenutno najviša verzija kompanije, sa ugrađenim WiFi čipom. Kada ažuriramo sistem ili prilagodimo sistem za vas, možete nadograditi najnoviji sistem za mašinu putem WiFi funkcije kako biste postigli bolje rezultate.
kodirajući štampač ima sveobuhvatnu funkciju i pokriva mnoge tehnologije i šeme u grafičkoj industriji. Trebate potrošiti neko vrijeme čitajući upute za ispis šifri najbolje kvalitete za svoje proizvode, kako biste poboljšali vrijednost svojih proizvoda.

Prednosti ovog štampača
Kako bismo kupcima omogućili bolju upotrebu njihovih proizvoda, posebno smo instalirali ugrađenu indukcionu optoelektroniku za naše proizvode. U nekim okruženjima, funkciju automatskog ispisa mogu ostvariti fotoelektrične oči, a istovremeno se može u velikoj mjeri uštedjeti energija mašine.
Pored toga, možete ispisati informacije o proizvodu promjenom logotipa ili uzorka ili nekih različitih podataka, poput broja proizvoda koji generira upravljački softver, što je vrlo posebna funkcija. Iako ga ne koristi mnogo ljudi, vrlo je važno.


| Lista parametara H7 | |
| Ime proizvoda: | Površina predmeta Datum isteka valjanosti |
| Modul: | H7 - 2020 vijesti (Najbolji proizvod) |
| IP nivo: | IP5 |
| Zapremina tinte: | 42ML (obično može ispisati 800 000 znakova) |
| Tačnost ispisa: | 300 DPI-600 dpi |
| Brzina ispisa: | 90m / min |
| Visina ispisa: | 1,2 mm - 12,7 mm |
| CPU: | Quard core 1.4GHzX4 višejezgreni procesor |
| Vozačka ploča: | TIJ 2.5 originalni mehanizam za štampu |
| Meni rada: | Linux sistem |
| Jezici: | Arapski, kineski, talijanski, korejski, portugalski, ruski, španski, turski |
| Vanjsko sučelje: | USB, fotoelektrično sučelje |
| Mlaznica za prskanje: | Originalna uvezena mlaznica za raspršivanje sa termičkim pjenjenjem TIJ2.5 |
| Smjer ispisa: | Podesiv za 360 stepeni, udovoljava svim vrstama proizvodnih potreba |
| Šifra ispisa: | DM kôd, bar kod, QR kôd |
| Automatski ispis: | Datum, vrijeme, broj serije, ispis u nizu |
| Štampanje slika | Sve vrste logotipa, slika mogu se učitati putem USB diska |
| Linija za ispis | 1-8 linija (podesivo) |
| Udaljenost ispisa | Mehaničko podešavanje 1,2-12,7 mm (najbolje je 2-5 mm) |
| Ispisati serijski broj | 1-9 mjesto |
| Tip mastila: | Brzo suho, voda, masna tinta |
| Boja tinte: | Crna, bijela, crvena, plava, žuta, zelena, nevidljiva |
| Napon / snaga: | DC16,8V litij (2600mAh * 4) / ≤5W (20-25 sati rada) |
| Certifikat: | CE / CCC / ISO |
| Uslugu nakon prodaje: | 3 godine / Online |

Strojna primjena
Ručni inkjet printeri KELIER H7 savršen su alat kada vam je potreban ispis na nezgodnim neporoznim površinama poput plastike, porculana ili stakla.
KELIER-ovom specijalnom brzosušećom mastilom 2588K / 2586K možete lako ispisivati na bilo kojoj površini koja ne upija, uključujući folijsku ambalažu, presvučeni karton ili plastične naljepnice.
Uz to, uz mogućnost štampanja na nepravilnim površinama, štampanje na predmetima poput staklenih boca ili metalnih limenki jednostavno je - čineći ove ručne inkjet štampače najnaprednijim mašinama za štampu na tržištu.

Mašina za štampu s datumom isteka pogodna je za označavanje drveta, kartona, kamena, fiberboarda srednje gustine, lakog čelika, cijevi, metala, plastike, aluminijumske folije, kabela i drugih materijala.
Prijenosni inteligentni ručni inkjet pisač visoke definicije, koder za identifikaciju datuma, štampač naljepnica, mašina za karton, enkoder datuma, cijevi, plastika, etiketa itd.
Brzosušeće boje za ne upijajuće površine, poput metala, plastike, vrećica za pakovanje, stakla itd.
Ako imate bilo kakvih zahtjeva, kontaktirajte nas i mi ćemo vam odgovoriti u roku od 24 sata.


Vani: Kartonska kutija, pakovanje 35 * 20 * 24, 3,85 kg
Unutra: ekskluzivni metalni kofer po mjeri, 30 * 23 * 17, 3,2 kg, vrhunski, siguran, lak za nošenje i skladištenje; podrška prilagođeno pakiranje.
Vanjska kartonska ambalaža, posebna izloženost kućišta aluminijske legure, srednja upotreba otporne na pjenu otporne na vodu, vodootporna, otporna na vlagu i otpornost na udarce.
| Lista za pakovanje | |||
| Naslov | Veličina (cm) | Gw (kg) | Primjedbe |
| Vanjsko pakiranje | 35*20*24 | 4.1 | Pakovanje kartonske kutije |
| Unutrašnja ambalaža | 30*23*17 | 3.5 | Ekskluzivni metalni kofer po mjeri |
| Singel pakovanje | Predmeti | Pics | |
| H6 inkjet printer | 1 | Standardno pakovanje | |
| Baterija 16,8V | 1 | ||
| Punjač | 1 | ||
| USB disk | 1 | ||
| Dodirnite olovku | 1 | ||
| Kertridž sa mastilom | 1 | ||
| Gumeni uređaji | 8 | ||
| Instrukcije | 1 | ||
| Pritisnite dugme | 1 | ||

71. Kako vidimo nevidljivu mastilo?
—— Samo koristite ultraljubičasto svjetlo.
72. Koliko traje servis nakon prodaje industrijske mrežne mašine za označavanje?
-- Dvije godine.
73. Kakav je efekat nevidljive tinte?
—— Može spriječiti druga preduzeća da kopiraju vaše proizvode.
74. Da li imate instaliran laserski marker? Molimo pošaljite nam detaljne informacije, ili ako postoje distributeri, pošaljite detaljne informacije?
—— Stroj za lasersko označavanje je jednostavan za instalaciju. Možemo vam pružiti upute i video zapise.
75. Koliki je životni vijek vašeg laserskog izvora?
—— U teoriji je' 100.000 sati.
76. Koja je glavna talasna dužina mašine za lasersko označavanje CO2?
—— 10.6/10.2/9.3
77. Da li ste obezbedili softver za ovaj laserski uređaj?
—— Mi ćemo vam poslati' Poslat ćemo vam ga.
78. Koliko godina vaša fabrika radi ovaj posao?
—— Petnaest godina
79. Koliko vata je pogodno za moj proizvod?
—— Različite pločice su pogodne za različite materijale. Možete slati slike materijala.
Možemo preporučiti pravu snagu za vas.
80. Koje se vektorske datoteke mogu koristiti
—— PLT i AI
Popularni tagovi: objektni datum isteka površine predmeta, Kina, proizvođači, dobavljači, kupuju, prilagođavaju, cijena, visoka kvaliteta
You Might Also Like
Pošaljite upit



