Inkjet printer za ispis datuma isteka

| Marka: KELIER | Model: H7 | Porijeklo: kontinentalna Kina |
| Pokrajine: Sečuan | Grad: Chengdu | Kapacitet tinte: 42ML |
| Definicija: 150-600 dpi | Napon: 16,8V | Težina: 870g |
Svi proizvodi pružaju 3 godine usluge osiguranja kvaliteta, bez sumnje, putem servisa za pružanje rješenja | ||
Brzi detalji mašine za štampu s oznakama datuma
Savjet: Naš pisač je pogodan za zemlje s naponom 180V-240V. Ako je vaša zemlja 110V, prvo nas kontaktirajte. Pružit ćemo vam proizvode od 110 V posebne verzije.
Punjive litijumske baterije koje koristimo su 16,8 V i 4 2 600 mAh litijumske baterije, što može osigurati normalno radno vrijeme mašine duže od 20 sati.
Naše mašine su višejezične. Ako nema posebnih zahtjeva, postavićemo vam engleski pisač.
Na izbor imamo niz uložaka u boji. Ako su vam potrebne druge kasete u boji, javite mi.
Naši proizvodi pružaju trogodišnje usluge osiguranja kvaliteta. Ako imate bilo kakvih problema, možete nas kontaktirati u bilo kojem trenutku i riješiti svoje probleme.
Zašto odabrati KELIER' s H6?
Budući da radimo bolje od drugih, kvalitet je bolji, usluga je bolja i detalji su bolji. Stroj smo opremili ugrađenim indukcijskim uređajem, tako da može ostvariti funkciju automatskog indukcijskog ispisa bez vanjskih fotoelektričnih senzora. Ovo je izuzetan napredak, ali i utjelovljenje znanosti i tehnologije, zbog čega smo odabrali KELIER posvećen razvoju novih proizvoda i donošenju pouzdanije tehnologije za sve!



Karakteristike ručnog štampača sa datumom isteka
Inteligentni ručni inkjet printer može ispisati visokokvalitetni tekst, grafiku i razne bar kodove, rezolucije do 600 DPI. Ispisani sadržaj uključuje engleski jezik, brojeve, simbole, QR kodove, crtične kodove, slike, vrijeme, datum, brojače itd.
Inteligentni ručni inkjet printer koristi termalnu mlaznicu za pjenjenje koja se može označiti na drvenoj ploči, kartonu, kamenu, MDF-u, laganoj čeličnoj kobilici, cijevi, metalu, plastici, aluminijskoj foliji, kablu i drugim materijalima. Uglavnom je pogodan za korporativne korisnike sa malom proizvodnjom.

Prednosti ovog inteligentnog ručnog inkjet štampača, posebno brzosušeće mastilo
Inteligentni ručni inkjet printer posebno brzosušeće mastilo, pogodno za veliku većinu ručnih inkjet printera na tržištu, kapaciteta 42ML Karakteristike su snažno prianjanje, lako otpada, gladak ispis, ne blokira mlaznicu.
Odvojeno otapalo i sredstvo za vodu, otapalo je uglavnom brzo sušenje, otpornost na koroziju i druge karakteristike, može biti lokalno sunce i kiša, nije lako pasti.
Kertridži s tintom obično se koriste za tisak na kartonu ili makromolekularni materijali koji lako upijaju tintu na površinu predmeta. Kertridži s tintom uglavnom su jeftiniji od brzosušećih tinte.
Ako imate posebne potrebe, prije kupovine potvrdite s nama kako biste bili sigurni da je uložak pogodan za vaš inkjet printer.


| KELIER MODEL H6 Lista parametara inkjet pisača | |
| Ime proizvoda: | Inkjet printer za ispis datuma isteka |
| Modul: | H7 - 2020 vijesti (Najpopularniji proizvod) |
| IP nivo: | IP4 |
| Zapremina tinte: | 42ML (obično može ispisati 800 000 znakova) |
| Tačnost ispisa: | 300 DPI-600 dpi |
| Brzina ispisa: | 406m / min |
| Visina ispisa: | 1,2 mm - 12,7 mm |
| CPU: | Quard core 1.2GHzX4 višejezgreni procesor |
| Vozačka ploča: | TIJ 2.5 originalni mehanizam za štampu |
| Meni rada: | Linux sistem |
| Jezici: | Engleski, Italija, Turska, arapski, korejski, kineski |
| Vanjsko sučelje: | USB, fotoelektrično sučelje |
| Mlaznica za prskanje: | Originalna uvezena mlaznica za raspršivanje sa termičkim pjenjenjem TIJ2.5 |
| Smjer ispisa: | Podesiv za 360 stepeni, udovoljava svim vrstama proizvodnih potreba |
| Šifra ispisa: | DM kôd, bar kod, QR kôd |
| Automatski ispis: | Datum, vrijeme, broj serije, ispis u nizu |
| Štampanje slika | Sve vrste logotipa, slika mogu se učitati putem USB diska |
| Linija za ispis | 1-8 linija (podesivo) |
| Udaljenost ispisa | Mehaničko podešavanje 1,2-12,7 mm (najbolje je 2-5 mm) |
| Ispisati serijski broj | 1-9 mjesto |
| Tip mastila: | Brzo suho, voda, masna tinta |
| Boja tinte: | Crna, bijela, crvena, plava, žuta, zelena, nevidljiva |
| Napon / snaga: | DC16,8V litij (2600mAh * 4) / ≤5W (20-25 sati rada) |
| Certifikat: | CE / CCC / ISO |
| Uslugu nakon prodaje: | 3 godine / Online |

Vreće za hranu, jogurt u kutiji, čelik, PVC cijevi, OZO cijevi, drvo, limovi i drugi ravni materijali
Funkcija ispisa sadržaja: Ovaj ručni ink-jet pisač (KELIER H6) može ispisivati različite sadržaje, uključujući tekst, brojeve, simbole, dvodimenzionalni kôd, bar kod, slike, vrijeme, datum, brojač i tako dalje.
Podržava 1-9 linija ispisa i grupni ispis. U sljedećem slučaju visina fonta može doseći 12,7 mm, duljina pojedinačnog ispisa je neograničena, a najveća rezolucija ispisa je 600 DPI. Slike podržavaju formate png, JPEG i BMP.
Ovaj pisač ne podržava samo ručni ispis, već podržava i automatsko kontinuirano ispisivanje. Dizajnirali smo glavu senzora u glavi proizvoda koja je povezana vanjskim ožičenjem fotoelektričnih senzora za kontinuirano indukcijsko ispis. Kada pisač otkrije stavke, može kontinuirano ispisivati inkjet-om.
Kako nam je zadovoljstvo najveći prioritet, ovaj ručni pisač ima 36 mjeseci garancije. U međuvremenu će bilo koji vaš problem biti riješen i na njega će se odgovoriti.


Vani: Kartonska kutija, pakovanje 35 * 20 * 24, 3,85 kg
Unutra: ekskluzivni metalni kofer po mjeri, 30 * 23 * 17, 3,2 kg, vrhunski, siguran, lak za nošenje i skladištenje; podrška prilagođeno pakiranje.
Vanjska kartonska ambalaža, posebna izloženost kućišta aluminijske legure, srednja upotreba otporne na pjenu otporne na vodu, vodootporna, otporna na vlagu i otpornost na udarce.
| Lista za pakovanje | |||
| Naslov | Veličina (cm) | Gw (kg) | Primjedbe |
| Vanjsko pakiranje | 35*20*24 | 4.1 | Pakovanje kartonske kutije |
| Unutrašnja ambalaža | 30*23*17 | 3.5 | Ekskluzivni metalni kofer po mjeri |
| Singel pakovanje | Predmeti | Pics | |
| H6 inkjet printer | 1 | Standardno pakovanje | |
| Baterija 16,8V | 1 | ||
| Punjač | 1 | ||
| USB disk | 1 | ||
| Dodirnite olovku | 1 | ||
| Kertridž sa mastilom | 1 | ||
| Gumeni uređaji | 8 | ||
| Instrukcije | 1 | ||
| Pritisnite dugme | 1 | ||

61. Mogu li se markeri izbrisati?
—— Ne, ne možete ga obrisati ako ga ne ostružete čvrstim alatom.
62. Kako da znam da li vaša mašina dobro radi?
—— Prije napuštanja tvornice, testirali smo svaku mašinu i prilagodili je u najbolje stanje. Ako imate posebne proizvodne uvjete, također možemo prilagoditi mašinu za vas.
63. Kako održavati marker CO2 lasera?
—— Nakon 8 sati rada, najbolje je zatvoriti na 10 minuta ili držati sočivo i ogledalo čistima.
64. Može li se automatski štampati?
—— Mašina se može instalirati na postolje i transportnu traku i može automatski štampati.
65. Koja je brzina štampanja industrijske mašine za internetsko označavanje?
120 m / min (maksimum)
66. Šta da radim ako nešto pođe sa mašinom?
—— Ako naiđete na takve probleme, kontaktirajte nas što je prije moguće i nemojte pokušavati popravljati uređaj sami ili drugi. Riješit ćemo ga za vas u najkraćem roku za 24 sata.
67. Da li je pogodno za nove korisnike da koriste laserski marker sa ugljen-dioksidom?
—— Jednostavno, pružamo vam priručnike i operativne video zapise. Naši tehničari vam takođe mogu pomoći putem MSN-a, Skype Team Viewera itd.
68. Možete li štampati na plastičnim ili polietilenskim vrećicama?
Naravno, ovaj pisač može ispisivati plastiku poput PE.
69. Može li ovaj uređaj podržati sve jezike?
—— Da, možete ga postaviti na svom jeziku.
70. Može li vaš uređaj štampati površine?
—— Naravno. Mi' poslat ćemo vam video dok razgovaramo 39.




Popularni tagovi: inkjet printer za ispis na datum isteka, Kina, proizvođači, dobavljači, kupuju, prilagođavaju, cijena, visoka kvaliteta
You Might Also Like
Pošaljite upit




