Mašina za ispis datuma isteka

| Marka: KELIER | Model: H7 / H7X | Porijeklo: kontinentalna Kina |
| Pokrajine: Sečuan | Grad: Chengdu | Kapacitet tinte: 72ML / 42ML |
| Definicija: 600 dpi | Napon: 16,8V | Težina: 700g |
Svi proizvodi pružaju 3 godine usluge osiguranja kvaliteta, bez sumnje, putem servisa za pružanje rješenja | ||
Brzi detalji ručnih inkjet pisača
Zaslon osjetljiv na dodir: 6 inča
Redovi za ispis: 1-8 redova
Rezolucija: maksimalno 600 DPI
Neto težina: 700g
Tinta vrijedi: Tinta na bazi vode i brzo sušenje
Pogodno za predmete: Primjenjivo na PP, PVC, PET materijale, papir, etikete, keramiku, staklo, podne pločice, drvo, papir, tkaninu, plastiku i ostale plastične folije / vreće.


☆ Karakteristike ručnog inkjet štampača Istek roka valjanosti
1. Ispis od 360 stepeni prema naprijed, prema gore, prema dolje
2. Dugo vrijeme mirovanja dostiže 25 sati
3. Uredite sadržaj za ispis na mašini ili vanjsko sučelje po izboru kupca
4. Štampanje linija do 8 redova
5. Baterija velikog kapaciteta može kontinuirano raditi tokom 15 sati, imajući 200.000 znakova.
6. Ne treba čista glava za štampu, nema blokiranja ispisa, ne treba čisto otapalo, uložak tinte od 42 ml može ispisati 800 000 karakata
7. Pisač ima jedinstvenu funkciju pododsjeka. Napomenuvši, više poruka može se ispisati jednu poruku, što rješava problem maksimalne visine ispisa od 25,4 mm za svaki red.
Detalji i usluge H6SP / H6S isteka datuma ispisa
Što se tiče materijala, usvajamo izolacijsku plastiku koja odgovara nacionalnom standardu i ima karakteristike otpornosti na kiseline i korozije.
Trup automobila koristi ergonomsku tehnologiju da vas zaštiti od umora tokom dugih sati rada.
Istovremeno, za naše kupce pripremili smo mnogo dodataka i alata, poput punjača, miša, odvijača itd., Tako da možete brzo dovršiti mehaničko otklanjanje grešaka.
Boja trupa trupa podržava prilagođavanje, izgradite svoj ekskluzivni brend i povećajte tržište


| Popis parametara H7 / H7X | |
| Ime proizvoda: | Mašina za ispis datuma isteka |
| Modul: | H7 / H7X - 2020news (Najpopularniji proizvod) |
| IP nivo: | IP4 |
| Zapremina tinte: | 42ML / 72ml (obično se može ispisati 800 000 znakova) |
| Tačnost ispisa: | 600dpi |
| Brzina ispisa: | 400m / min |
| Visina ispisa: | 1,2 mm - 25,4 mm |
| CPU: | Quard core 1.4GHzX4 višejezgreni procesor |
| Vozačka ploča: | TIJ 2.5 originalni mehanizam za štampu |
| Meni rada: | Linux sistem |
| Jezici: | 40 zemalja |
| Vanjsko sučelje: | USB, RS232Aviation konektor |
| Mlaznica za prskanje: | Originalna uvezena mlaznica za raspršivanje sa termičkim pjenjenjem TIJ2.5 |
| Smjer ispisa: | Podesiv za 360 stepeni, udovoljava svim vrstama proizvodnih potreba |
| Šifra ispisa: | DM kôd, bar kod, QR kôd |
| Automatski ispis: | Datum, vrijeme, broj serije, ispis u nizu |
| Štampanje slika | Sve vrste logotipa, slika mogu se učitati putem USB diska |
| Linija za ispis | 1-8 linija (podesivo) |
| Udaljenost ispisa | Mehaničko podešavanje 1-25,4 mm (najbolje je 2-5 mm) |
| Ispisati serijski broj | 1-9 mjesto |
| Tip mastila: | Brzo suho, voda, masna tinta |
| Boja tinte: | Crna, bijela, crvena, plava, žuta, zelena, nevidljiva |
| Napon / snaga: | DC16,8 V litij (2600mAh * 4) / ≤5W (15-25 sati rada) |
| Certifikat: | CE / CCC / ISO |
| Uslugu nakon prodaje: | 3 godine / Online |

Slučaj prijave
Promjenjivi crtični kod: preuzmite bazu podataka s USB diska, a zatim ispišite promjenjivi crtični kod. Bežični prijenos: može prenijeti masažu čitača kodova i masažu ponderiranja na ručni printer u promjeru od desetaka metara bez žica.
Materijal za nanošenje: Drvo, kartonska kutija, kamen, vlaknasta ploča, noseća čelična greda, cijev, metal, plastika, aluminijska folija Sadržaj ispisa: Pozivni broj ispisa, datum, broj serije i ostali proizvodi sadrže se uglavnom u pakiranju.
Široko se koristi u hrani, pićima, farmaceutskoj, hemijskoj, cementnoj i drugim industrijama. Može da štampa na površinama površine (kao što su obične kartonske kutije, predlošci.
Strojna primjena
Ručni inkjet pisač daje vam svestranost za ispis na poroznim, poluporoznim i neporoznim podlogama
Ispis crne, bijele, žute, crvene, plave i zelene boje
Možete ispisati LOGO, dvodimenzionalni kôd, bar kod, informacije o kombinaciji ili podatke, a možete ispisati jezike i riječi iz različitih zemalja.
Promijenite boje za manje od 30 sekundi
Ispis na staklo, plastiku, metal, beton, cijevi, kutije i još više Ispis na HDPE, LDPE, PETE, PET, PE, PP, PVS, PPC, OPP, APET i još mnogo toga
Postavljanje cjevovoda za automatsko ispis
Ako proizvodite više proizvoda, ručno prskanje je vrlo sporo, možete sami napraviti potpuno automatsku liniju za prskanje.
Podržavamo prilagođeni transporter. Potrebno je samo nekoliko koraka da biste ostvarili automatsko štampanje, što će vam donijeti efikasniju efikasnost proizvodnje.

O dizajnu
Njegov izuzetno prenosivi 、 lagan i lak za rukovanje ispis s crnim, bijelim, žutim, plavim, crvenim i zelenim mastilom na raznim vrstama podloga Promijenite boje za manje od 30 sekundi
Ispis alfanumeričkog teksta, barkodova, logotipa, datumskih / vremenskih kodova, serijskih kodova, brojača i više 1-8 redova programabilnog teksta TIJ2.5 Tehnologija s visinama ispisa u rasponu od 1,2 mm do 25,4 mm
Lagani ručni inkjet printer (2,6 lbs) Štampajte bilo gdje, pod bilo kojim uglom, bez curenja tinte Dugotrajna baterija ručnog inkjet printera (15-20 sati neprekidnog ispisa, 25 sati u stanju pripravnosti)
O tehnologiji
Koristeći naprednu statistiku, greška je manja od 0,01 mm.
Koristimo Linux operativni sistem za prilagođavanje najboljeg sistema štampe za naše kupce.
Možete uvoziti podatke i ispisati ih putem vanjskog sučelja ili možete umetnuti miš i upravljati njime pomoću miša.
U isto vrijeme možete koristiti i zaslon osjetljiv na dodir za podešavanje, pažljivije razmišljamo više o kupcima.
Trenutno naši proizvodi također podržavaju prilagođavanje jezika, prilagođavanje boja, izvezeni su u više od 150 zemalja i regija u svijetu.
O operaciji
1. Ugrađene 7 vrsta uobičajenih predložaka koda za raspršivanje, nakon odabira, mogu unositi parametre, kompletno uređivanje, super velika memorija, može pohraniti 10.000 podataka za ispis.
2. Ugrađeni način unosa, koji može urediti sve što trebate urediti, simbole, tekst, brojeve itd.
3. Podesite položaj tako da se istovremeno mogu ispisati dva ili više sadržaja. Kombinacija je proizvoljna.
4. Možete prilagoditi veličinu teksta, font i ugao ispisa i brzo ga urediti.
5. Ispis jednim klikom može prilagoditi širinu, koncentraciju i smjer fonta u bilo kojem trenutku.
6. Podržavanje grupnog ispisa, ispis više od 20 informacija istovremeno, neprekidno ispisivanje različitih sadržaja
7. Podržajte automatsko numeriranje, tako da svaki proizvod ima jedinstveni broj, a uređaj može zabilježiti broj otisaka, do podrške akumulaciji od desetina miliona.

Vani: Kartonska kutija, pakovanje 35 * 20 * 24, 3,85 kg
Unutra: ekskluzivni metalni kofer po mjeri, 30 * 23 * 17, 3,2 kg, vrhunski, siguran, lak za nošenje i skladištenje; podrška prilagođeno pakiranje.
Vanjska kartonska ambalaža, posebna izloženost kućišta aluminijske legure, srednja upotreba otporne na pjenu otporne na vodu, vodootporna, otporna na vlagu i otpornost na udarce.
| Lista za pakovanje | |||
| Naslov | Veličina (cm) | Gw (kg) | Primjedbe |
| Vanjsko pakiranje | 35*20*24 | 3.85 | Pakovanje kartonske kutije |
| Unutrašnja ambalaža | 30*23*17 | 3.21 | Ekskluzivni metalni kofer po mjeri |
| Singel pakovanje | Predmeti | Pics | |
| Inkjet printer H6S / SP | 1 | Standardno pakovanje | |
| Baterija 16,8V | 1 | ||
| Punjač | 1 | ||
| Miš | 1 | ||
| Dodirnite olovku | 1 | ||
| Kertridž sa mastilom | 1 | ||
| Gumeni uređaji | 5 | ||
| Instrukcije | 1 | ||
| Pogonski vijak | 1 | ||

11. Šta da radim ako se mašina pokvari?
P: Ako naiđete na takve probleme, kontaktirajte nas što je prije moguće i mi ćemo ih riješiti umjesto vas.
12. Ako imam pitanja za korištenje, kako mogu dobiti pomoć?
P: Nudimo 24-satne internetske servisne usluge. Svaki kupac ima menadžera prodaje. Takođe možete direktno kontaktirati svog menadžera prodaje.
13. Koliko puta se može ispisati uložak?
P: Ovisno o veličini fonta, naš uložak od 42 ml može ispisati 800000 znakova (veličina fonta je 2 mm). Naš uložak od 72 ml može ispisati 1500000 znakova (font od 2 mm)
14. Koliko godina možemo čuvati patrone?
P: Za nove uloške mogu se čuvati 2-3 godine. Čuvati na hladnom i suvom mjestu.
15. Koliko traje štampač?
P: Može raditi 7 do 8 godina.
16. Kada ćete dostaviti robu nakon što u potpunosti platimo?
P: U roku od 3 dana nakon pune uplate
17. Koji su vaši uslovi plaćanja?
P: 100% devizna doznaka, doznaka putem Western Union-a ili kreditna kartica, potpuno plaćanje prije otpreme.
18. Možemo li kupiti ovu mašinu u našoj zemlji?
P: Već imamo dilere u nekim zemljama i vaš menadžer prodaje će vas voditi.
19. Može li mastilo izdržati visoke temperature?
P: Najviša temperatura je 80 stepeni Celzijusa.
20. Može li mastilo izdržati nisku temperaturu?
P: Minimalni minus 0 stepeni Celzijusa je prihvatljiv.




Popularni tagovi: mašina za ispis sa datumom isteka, Kina, proizvođači, dobavljači, kupuju, prilagođavaju, cijena, visoka kvaliteta
You Might Also Like
Pošaljite upit




